Jak obecnie szukać pracy. Porady rekruterki

Nie wnikamy, czy zmieniasz pracę przez kryzys, czy przespałeś się z żoną szefa i musisz sobie szukać nowego miejsca. Wszystkie zawarte poniżej porady pomogą ci sprawniej wrócić do zarabiania pieniędzy.
praca.jpg

Karolina Latus, head hunter i HR business partner, o rekrutacji wie prawie wszystko. A najlepsze jest to, że wie to od strony pracodawcy, więc jej wiedza jest podwójnie cenna. To ona przyjmuje ludzi do pracy i szkoli rekruterów. Tak więc jej podpowiedzi powinny poskutkować nowym angażem. O ile za bardzo nie przyrosłeś na lockdownie do kanapy. 

Czy to jest dobry moment na zmianę pracy? Kiedy zmieniać pracę? Ile obecnie szuka się nowej pracy? Jak zadbać, by nasze CV na pewno trafiło do rekrutera? Lepiej wysyłać CV poprzez aplikacje czy bezpośrednio zaczepiać managerów, dyrektorów? Jak skutecznie szukać pracy na konkretnych stanowiskach? Jak zaczepić rekruterów? Jakie branże zwalniają, a jakie zatrudniają? Jak tworzyć angażujące wpisy na swoich profilach w social mediach? Na wszystkie pytania odpowie nasza specjalistka:

Nagranie pochodzi z rozmowy LIVE na naszym Instagramie: ckmpolska

CZYTAJ TAKŻE: Zmieniasz pracę? Sprawdź, co pokazać, a co ukryć w social mediach

CZYTAJ TAKŻE: Rozmowa o pracę online. Na co zwrócić uwagę?

CZYTAJ TAKŻE: Cięcia w firmie? Ekspertka podpowiada, jak negocjować

CZYTAJ TAKŻE: "Na twoje miejsce mam kilku chętnych". Jak nie dać się zastraszać szefowi

CZYTAJ TAKŻE: Trzymiesięczny okres wypowiedzenia - wada czy zaleta?Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 01.05.2020