Jak legalnie pozbyć się starej?

Twoja stara już ci nie pasuje? Nie zna się na czystej robocie, gubi skarpetki? A może niekontrolowanie pluje pianą i nie trzyma płynów? Bez skrupułów możesz ją teraz wymienić na nową, ale najpierw pożegnaj ją z hukiem!

haier.jpgJak pozbyć się starej?
Swoją starą pralkę możesz wysadzić w powietrze na poligonie przygotowanym przez markę Haier. Wystarczy że w oficjalnym sklepie marki na Allegro wylicytujesz nowe urządzenie piorące Haier HW70-14636S. Oczywiście całość możesz nagrać i podzielić się ze znajomymi swoim sposobem na wymianę zużytego AGD.

Na czym polega akcja?
W oficjalnym sklepie marki na Allegro ruszyła aukcja, podczas której możecie wylicytować nową pralkę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zwycięzca oprócz nowej pralki Haier HW70-14636S otrzyma prawo do… wysadzenia swojej starej pralki w powietrze! Czujesz tę zabawę?

Kto może wziąć udział w akcji?
Prawo do udziału w licytacji ma każdy użytkownik, posiadający konto na Allegro. Oferta jest dostępna tylko do końca sierpnia, a wielki finał akcji nastąpi we wrześniu w Warszawie. Nie obawiaj się o swoje bezpieczeństwo, gdyż nad całym przedsięwzięciem będzie czuwała profesjonalna ekipa pirotechników, która przygotuje do eksplozji Twoją starą pralkę.

Ale naciśnięcie przycisku wywołującego eksplozję, to nie jedyna atrakcja, która czeka na zwycięzcę. Szczęśliwiec, który wylicytuje nową pralkę otrzyma prawo do startu w warszawskim biegu Runmageddon, który startuje 23 września 2017 roku. Masz szansę wystąpić w barwach Ekipy Haier i stać się bohaterem wideo promującego całą akcję. Więc jak widzisz oprócz szczęścia liczy się też Twoja kondycja.

Pamiętacie wcześniejsze głośne akcje marki? Na przykład filmiki współtworzone z producentem litewskiej wody Vytautas. Kojarzycie tę, w której wyburzano ścianę domu z „Hardkorowym Koksem”? Lub akcję wyrzucania lodówki z balkonu wieżowca? Każdy, kto widział wcześniejsze akcje marki Haier, wie, że „Wysadź swoją Starą” okaże się kolejnym hitem!

Zresztą, przekonajcie się sami. Licytacja na Allegro trwa tylko do końca sierpnia! Szczegóły akcji sprawdzicie tutaj: www.wysadzswojastara.pl.
Dodał(a): ckm.pl Środa 23.08.2017