Jak latać dronem?

Wysoko i nisko, wolno i szybko, na otwartej przestrzeni i przez wymyślne "tory przeszkód"... Latanie dronem wcale nie musi być nudne - wręcz przeciwnie!

847584765436.png

Wszyscy mali chłopcy uwielbiają ręcznie sterowane samoloty oraz samochody i musimy przyznać, że część z tych zamiłowań zostaje im nawet do końca życia. Na szczęście, dzisiaj nie musimy być już pilotami, by sterować maszyną "dla dorosłych". Wystarczy zaopatrzyć się w... drona.

Do tej pory w kontekście dronów pisaliśmy głównie o ich funkcjonalności i popularyzacji. Roboty te wykorzystuje się już do przewożenia przesyłek, czy chociażby ratowania tonących ludzi, a naukowcy pracują nad ich ciągłym udoskonalaniem (niedawno zaczęto np. opracowywać wersję tych maszyn chodzące po ścianach). Dzisiaj nie będzie jednak o kolejnych zastosowaniach dronów - dla odmiany mamy dla was lekkie, lifestylowe wideo, które do tematu latających maszyn podchodzi bardzo na luzie.

Krótki filmik zamieszczony na Youtubie pokazuje, jak latać dronem. Patrząc na zarejestrowane efekty, podejrzewamy, że jest to doskonała zabawa!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Poniedziałek 13.04.2015