Jak dobrze znasz lata 90.? Zrób sobie test

Tym dzieciakom puszczono muzykę, kreskówki i sitcomy z lat 90., czyli z okresu, który teoretycznie my i nasi użytkownicy znamy doskonale (według statystyk wiekowych). Zobacz jak radzą sobie z tym młodzi ludzie, którzy wtedy się rodzili.
lata-90.jpg

Przypomnij sobie, czy Ty z kolei znasz hiciory swojego dzieciństwa? Czy znasz filmy, twórców i ikony z tamtych lat? Zrób sobie test i obstawiaj zanim pojawi się odpowiedź. Wydaje nam się, że kojarzymy wszystko, co działo się nie tylko od momentu naszych narodzin, ale chcąc nie chcąc, poznaliśmy również twórczość artystów, których słuchali, oglądali, czytali nasi rodzice, dziadkowie.

Jednak niewiedza młodych ludzi niekoniecznie musi wynikać z ignorancji albo braku szacunku do twórców. Musimy wziąć pod uwagę, że z biegiem lat tworzenie – czy to muzyki, czy filmów, czy literatury – stało się prostsze, a co za tym idzie – wybór jest większy. A że wszystkie informacje mamy teraz pod ręką – w internecie, na olbrzymich nośnikach pamięci, nie przetrzymujemy w głowie tylu informacji co kiedyś. No i przede wszystkim nie mamy tyle czasu na poznanie wszystkiego.

Sprawdź się w następujących kategoriach:

MUZYKA LAT 90.


KRESKÓWKI LAT 90.


SITCOMY LAT 90.


FILMY ROMANTYCZNE LAT 90.

Dodał(a): Paweł Janusz Wtorek 01.03.2016