Jadowity pająk w polskim sklepie

Kolejna kolumbijska przesyłka z niespodzianką! Tym razem w bananach znaleziono... wielkiego pająka. Ewakuowano sklep w Miliczu

Jadowity pająk w polskim sklepie

Pamiętacie, jak pisaliśmy wam o tym, że w portugalskim Lidlu można było dostać kolumbijskie banany z... kokainą (jeśli nie, możesz przeczytać o tym TUTAJ)? Na o wiele mniej przyjemną przesyłkę-niespodziankę z Kolumbii natrafili za to klienci polskiego marketu w Miliczu (województwo dolnośląskie). W tamtejszych bananach siedział bowiem, jak się potem okazało, jadowity pająk!

Jadowity pająk w polskim sklepieKiedy jeden z klientów zauważył wielką bestię siedzącą sobie w najlepsze w owocach, natychmiast poinformował personel sklepu. Z marketu ewakuowano w sumie blisko 30 osób, a najbardziej bohaterski pracownik uwięził pająka w słoiku, do czasu przyjazdu służb weterynaryjnych i sanitarnych. W bananach znajdywał się jeszcze ogromny kokon z nieznaną zawartością.

Obrzydliwy stawonóg oraz kokon został zabezpieczony przez uprawnionego inspektora weterynarii. Okazało się, że pająk jest agresywny i jadowity, ale gatunek określi dopiero specjalista od pajęczaków.

Obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności sprawdzające, mające na celu ustalenie, czy zdrowie i życie klientów oraz personelu marketu nie zostało zagrożone.

Czy ktoś tutaj jeszcze nie boi się pająków?Dodał(a): BJ, fot. dolnoslaska.policja.gov.pl Wtorek 30.12.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Thanos123 (2018-10-23 09:16:21)
Thanks for the post here have to looking the here online bejeweled 3 game this is the very nice to all players like to lay it so need to getting the best score to solve the puzzle. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)