Jackie Chan i Johnny Knoxville w jednym filmie

Trzeba przyznać, że już dawno nie powstał żaden film Jackiem Chanem w roli głównej. A teraz nie dość, że taka produkcja trafi niedługo do kin, to dodatkowo mistrzowi sztuk walki Hollywood towarzyszyć będzie na ekranie Johnny Knoxville.

jk jc.JPG


Po brawurowych trzech częściach „Godzin szczytu” z Jackiem Chanem i Chrisem Tuckerem w rolach głównych, kariera tego pierwszego jakby nieco przycichła. Co prawda grywał w jakiś produkcjach, niemniej jednak żadna z nich nie odbiła się specjalnie jakimś szerokim echem. Do teraz.

Ponieważ już niedługo do kin trafi film z iście wybuchowym tandemem aktorów – z Jackiem Chanem właśnie oraz z szalonym, znanym głównie z ekipy Jackass, Johnnym Knoxville’em. Obecnie zaś mamy dla Was zwiastun tego filmu.Produkcja nosi tytuł „Skiptrace” i będzie opowiada historię detektywa z Hong Kongu Benniego Chana (w tej roli Jackie), który przez około 10 lat próbuje przyskrzynić niebezpiecznego bosa chińskiego gangu Victora Wonga. W tej karkołomniej misji Chanowi ma pomóc Johnny Knoxville, który wciela się w rolę amerykańskiego uciekiniera i nałogowego hazardzisty (właściwie to idealna rola dla Knoxville’a), który zobaczył więcej niż powinien.

Widowisko zapowiada się doprawdy ciekawie, bowiem za kamerą ma stanąć Renny Harlin, reżyser odpowiedzialny m.in. za filmy takie jak „Szklana pułapka 2”, „Na krawędzi” czy też „Piekielna głębia”. Natomiast obok Chana i Knoxville’a zobaczymy Fana Bingbinga, Erica Tsanga, Eve Torres czy Winston Chowa.

Film trafi na amerykańskie ekrany już 2 września 2016 roku.
Dodał(a): Jakub Rusak Czwartek 21.07.2016