iPhone 6 ratuje małżeństwa?

Dariusz Włodarski stał w kolejce po nowego iPhone`a 6 44 godziny, by naprawić swoje małżeństwo… Historia z jednej strony wzruszająca, z drugiej alarmująca.
iphone-6-malzenstwo.jpg

41-letnie Polski emigrant ma nadzieję, że iPhone 6, a właściwie dwie sztuki, po które stał w kolejce pod sklepem przez niespełna dwa dni, scementują na powrót jego małżeństwo. Jak opowiada, przez 20 lat trochę sobie nagrabił, więc żona od niego odeszła miesiąc temu, a córka wraz z nią. Dariusz próbuje jednak wkupić się łaski swoich kobiet, obdarowując je nowymi smartfonami od Apple.

Przyznaje, że nie był najlepszym mężem i ojcem, ale zdał sobie z tego sprawę, przeprasza i chce posklejać rodzinę w całość. Wspomina, że obdarował żonę nowym aj fonem dwa lata temu i była bardzo szczęśliwa. Stąd pomysł na "przeprosinowy" prezent.

Problem jednak w tym, że Dariusz nie ma w tej chwili pracy, a za dwa nowe iPhone`y 6 zapłacił kartą kredytową. Wszystko dlatego, że żona bardzo chciała mieć nowy telefon, ale nie mogli sobie na niego pozwolić. Polak postawił wszystko na jedną kartę. I nie wiadomo, czy życzyć, by małżonka przyjęła prezent i odpuściła mu jego winy, czy odrzucenia, by Dariusz zwrócił do sklepu oba smartfony, uniknął sankcji za niespłaconą kredytówkę i znalazł kobietę, której do szczęścia wystarczy stara dobra Nokia 3310.Dodał(a): carlo Poniedziałek 29.09.2014