Iphone 5S za milion dolców

Pokaż jakiego Iphona masz, a powiem ci kim jesteś...
Iphone 5S alchemist.jpg


Nie wiemy jak dla ciebie, ale dla nas Iphone to telefon jak każdy inny. Dzwonić – dzwoni, smsy można pisać i odczytywać. A aparat to dzisiaj każdy smartfon ma. No, ale my to my - zwykli przeciętni zjadacze chleba. Ale jak dobrze pewnie wiesz są tacy, dla których Iphone jest stylem życia. Nie masz nagryzionego jabłka nie jesteś trendy. No, ale smartfon smartfonowi nierówny ... Bo jak inaczej nazwać Iphona 5S wartego milion zielonych! Co takiego różni go od tych klasycznych dostępnych prawie dla każdego? Fejsa, twistera, instagrama i inne najpopularniejsze apki ma. 

Jedyną różnicą jest 24- karatowe złoto pokrywające jego obudowę. Na panelu umieszczonych jest także 700 … diamentów. Za wszystko odpowiedzialna jest londyńska firma Alchemist London, która słynie z "przyozdabiania" sprzętu. Diamenty umieszczone są na logo a także przyciskach funkcyjnych.

Nie wiemy jak wy, ale dla nas wciąż najlepsza jest kultowa Nokia 3310 za pomocą, której nasz przyjaciel przybija gwoździe.Dodał(a): Johny B. Wtorek 11.03.2014