Internet się kończy - Szpak urodzinowy

W sieci pojawiły się życzenia urodzinowe jednego z polskich wokalistów. Sugerujemy Michałowi Szpakowi feauturing z PeKayem...

michał szpak urodzinyJak złożyć życzenia? Prosto, szybko, zwięźle, by jak najszybciej móc siąść do urodzinowej flaszki. Rozumiesz to Ty, Twój szwagier, rozumiała to Marilyn Monroe. Nie może tego jednak zrozumieć Michał Szpak. Michał czy Michalina. To chyba wiedzą tylko jego rodzice i pracownicy szpitala, w którym się urodził.

Samozwańczy artysta wypuścił do sieci filmik, którego jednak chyba internet nie jest w stanie dźwignąć. Gdybyśmy mieli wymienić ostatnią stronę www, to byłby to kanał Youtube, na którym to wideo się znalazło. W życzeniach życzy siostrze więcej seksu i satysfakcji. My życzylibyśmy sobie żeby jego rodzice nie uprawiali seksu, wtedy osiągnęlibyśmy satysfakcję, a i sieć by odetchnęła.

Najchętniej zobaczymy Michała Szpaka w duecie z PeKayem - ten sam poziom, taka sama stylówa, to samo miejsce w polskim internecie - po napisach końcowych.

Być może Michałowi chodziło o ustalenie nowego kanonu w kontrze do wykonania Marilyn Monroe? Sprawdźcie oba wykonania i oceńcie je w sondzie:BITWA

Marilyn Monroe Michał Szpak

Głosów: 1527
Więcej bitew
Dodał(a): ckm.pl Środa 08.01.2014