Interaktywny ostatni rozdział "Resident Evil"

Powiedzieć, że Sony podgrzewa atmosferę przed premierą finałowej odsłony (w niektórych kręgach) kultowej serii, to jak nie powiedzieć nic. Po kilku trailerach nadszedł czas na kolejny. Tym razem interaktywny.

zombe.jpg

Na początku filmiku widzimy piękną jak zawsze Millę Jovovich zapraszającą nas do wejścia w świat jej bohaterki Alice. Przy okazji możemy nią poruszać na wszystkie strony i ustawić w dogodnej dla nas pozycji, bo już od pierwszej sekundy widz ma możliwość uczestnictwa w przedstawieniu. Po chwili przenosi się do animacji i wciela w postać będącą w filmowym Ulu, czyli tajnym laboratorium pod Raccoon City należącym do korporacji Umbrella.

I wtedy zaczyna się to, co fani „Resident Evil” lubią najbardziej. A więc jesteśmy w podziemiach, a otaczają nas zombie przyczepione do sufitu. Aż dostaliśmy ciarek, na naszej twardej skórze. Możemy się rozejrzeć dookoła i podziwiać pracę animatorów firmy Sony. Postać potem rusza przed siebie i jest atakowana przez żywe trupy. Jeśli odpowiednio się wyceluje, odstrzela się takiemu delikwentowi głowę i podąża dalej. Jeśli jednak zostaniemy zaatakowani to padamy na podłogę i możemy wrócić do poznawania przestrzeni. Wszystko to za pomocą myszki komputerowej. Mamy do czynienia z 360 stopniowym trailerem, który sami tworzymy. Sprawdźcie sami.Sonda

Która część najlepsza?

Film do naszych kin wejdzie już 27 stycznia i „Ostatni rozdział” będzie kolejną odsłoną serii w 3D. Akcja ma miejsce trzy tygodnie po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej części, czyli „Retrybucji”. Alice będzie zmuszona wrócić do Raccoon City, gdyż korporacja odpowiadająca za apokalipsę zbiera swoje siły i zamierza zniszczyć ostatnich ocalałych ludzi. Czekacie, czy jesteście już znudzeni serią?  


Dodał(a): Rafał Szyszka Czwartek 12.01.2017