Indiana Jones powróci na ekrany!

To już pewne, będzie piąta część przygód Indiany Jonesa! Możemy spodziewać się jej w połowie 2019 roku.
Indiana Jones 5
Walt Disney Studios ogłosiło wczoraj, że kolejna, piąta już odsłona przygód jednego z najbardziej kultowych współczesnych bohaterów kinematografii wejdzie na ekrany kin w lipcu 2019. Już widzę miny części z Was, które z pewnością mówią, że po co po raz kolejny odgrzewać zimne i nieświeże kotlety, które już od dawna zalegają na dnie lodówki. Dla tych, którzy tak pomyśleli mam jednak dobrą wiadomość – jest szansa, że „Indy” Jones nie straci swojego dawnego charakteru, bo za kamerą znów stanie Steven Spielberg, a w tytułową rolę kolejny raz wcieli się stary, dobry Harrison Ford.

Indiana próbował rozwiązać problem ISIS już w tamtym stuleciu!


Co więcej, producenci też się nie zmienią i tak jak od samego początku serii będą to Kathleen Kennedy i Frank Marshall.
– To rzadkość mieć tak doskonałą kombinację reżysera, producentów i aktorów, dlatego też jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy po raz kolejny wyruszyć w tę przygodę ze Stevenem i Harrisonem
powiedział Alan Horn, prezes Walt Disney Studios.
– Indiana Jones to jeden z największych bohaterów w historii kina i już nie możemy się doczekać by przywrócić go na ekrany – dodał. A redakcja CKM.PL podpisuje się pod tym stwierdzeniem obiema rękami i czeka na pierwszy zwiastun filmu.

ZOBACZ TAKŻE:

Na bogato na Instagramie.

Opublikowany przez Esquire Polska na 15 marca 2016


Dodał(a): Jakub Rusak Środa 16.03.2016