Ikona lat 90. skończyła 46 lat. Najlepszego Kate!

Kokainowa Kate, ikona lat 90. 16 stycznia skończyła 46. lat. I wciąż zachwyca. Przypominamy jedną z ikon światowego modelingu.


Choć nigdy nie wystąpiła na łamach naszego magazynu, to jesteśmy wiernymi fanami od wielu lat. Swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła w 1988 roku, kiedy na nowojorskim lotnisku została dostrzeżona przez agentkę modelek. Wystąpiła w setkach kampanii, wielokrotnie pojawiała się na okładkach największych modowych magazynów na całym świecie w tym na okładce jubileuszowego Playboy’a.

Oprócz spektakularnej kariery Moss zasłynęła z trudnego charakteru, słabości do sławnych mężczyzn i uzależnienia od narkotyków i olbrzymiego majątku. W 2000 roku jej kapitał był szacowany na 26 milionów dolarów.Modelka ma 172 centymetrów wzrostu i waży 49 kilogramów. Ma piwne oczy, blond włosy, a jej wymiary to 86-66-90.  Choć nigdy nie wystąpiła na łamach naszego magazynu, to jesteśmy wiernymi fanami od wielu lat. Swoją przygodę z modelingiem rozpoczęła w 1988 roku, kiedy na nowojorskim lotnisku została dostrzeżona przez agentkę modelek.

Wystąpiła w setkach kampanii, wielokrotnie pojawiała się na okładkach największych modowych magazynów na całym świecie w tym na okładce jubileuszowego Playboy’a.

Modelka ma 172 centymetrów wzrostu i waży 49 kilogramów. Ma piwne oczy, blond włosy, a jej wymiary to 86-66-90.  

ZOBACZ TAKŻE: POLKA NA LIŚCIE 100 NAJPIĘKNIEJSZYCH TWARZY ŚWIATADodał(a): Adam Barabasz / fot. Instagram Piątek 17.01.2020