iKlips - najszybszy pendrive dla iPhonea

Jeśli posiadasz iPhone'a albo iPada, oto najszybszy pendrive, jaki możesz zakupić do tych urządzeń - iKlips, który dostał certyfikację samego Apple'a

iKlips-2.jpg

Oto prawdopodobnie najszybszy pendrive na iPhone'a i iPada, jaki możesz dostać na rynku (tak przynajmniej zapewnia producent) - iKlips ze złączami Lightning i USB 3.0, dzięki któremu w bardzo prosty sposób poszerzysz pamięć swojego urządzenia!

Urządzenie wystarczy podpiąć do wtyku iPhone'a lub iPada, by zwiększyć jego pojemność o 16GB, 32GB, 64GB lub nawet 128GB. Z kolei prędkość odczytu/zapisu to 14/8 MB/s przez złącze Lightning oraz 140/20 MB/s przez USB 3.0. Produkt charakteryzuje się również bardzo wysoką jakością wykonania i trwałością, którą zapewniają mu aluminiowa obudowa oraz sylikonowe zatyczki.

Na razie iKlips dostępny jest jedynie poprzez portal indiegogo.com. Dostaniesz go wspierając kampanię crowdfundingową na kwotę minimum 49 dolarów (wersja 16GB). Pierwsze wysyłki planowane są na czerwiec 2015. Produkt zebrał już zakładaną kwotę finansowania, gwarantującą że wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane.

Produkt dostał certyfikację firmy Apple.


iKlips-1.jpg


Dodał(a): Bartosz Joda Wtorek 07.04.2015