"Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia" - zwiastun

Właśnie pojawił się zwiastun drugiej części ekranizacji książki Suzanne Collins
igrzyska śmierci w pierścieniu ognia


Pisarka i scenarzystka stworzyła trylogię, zatem czeka nas jeszcze co najmniej jedna część „Igrzysk śmierci”, prócz najnowszej produkcji. „W pierścieniu ognia” osadzona jest w czasie bezpośrednio następującym po wygraniu zawodów przez dwoje młodzieńców z Dystryktu Dwunastego. Katniss i Peeta, czyli zwycięzcy trybuci, objeżdżają kraj w triumfalnym tournée, do którego są zobowiązani. W trakcie wizytowania innych dystryktów, dwoje głównych bohaterów jest świadkami zamieszek i buntów. Te zostały wywołane przez ich śmiały wyczyn z końcówki pierwszej części.

igrzyska śmierci w pierścieniu ognia

Taki obrót spraw nie podoba się Kapitolowi, czyli stolicy państwa. Władza, z obawy o swoją pozycję, postanawia sprawić, by naród znów czuł respekt przed rządzącymi. Okazując swoją bezwzględność ponownie zsyłając dwoje wygranych na arenę. Walka na śmierć i życie zaczyna się od nowa. Kto wygra jubileuszowe 75. Igrzyska Śmierci? Dowiesz się w kinie pod koniec listopada lub czytając wcześniej książkę Suzanne Collins.

Obsada: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Philip Seymour Hoffman, Woody Harrelson, Donald Sutherland.Dodał(a): gianni Poniedziałek 15.04.2013