Idź na całość wraca!

Czy wygląd Zonka przeszkadza by pójść na całość?
zonk


Trwają pracę nad powrotem tego kultowego programu z końcówki lat 90. na antenę. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem wiosną 2014 na antenie telewizji Puls będziesz mógł pobawić się zonkiem… 

Prowadzony przez Zygmunta Hajzera teleturniej był wielkim hitem. Oglądało go parę milionów ludzi, jeden z jego odcinków obejrzało rekordowe 10,5 mln fanów! W grze udział brały osoby wybrane przez prowadzącego z publiczności. Chodziło o zdobycie jak największej ilości nagród bądź jednej o największej wartości. Można było je odsprzedawać, wymieniać a nawet licytować. Można było też z łapczywości dostać zonka, czyli nagrodę pocieszenia, którą był brzydki kot. Do finału awansowała osoba, która  podczas gry zebrała nagrody o najwyższej wartości.

Finał polegał na wyborze nagrody z jednej z trzech bramek. Udział w nim nie był przymusowy, można było odejść z nagrodą, którą zdobyło się podczas gry. W jednej z finałowych bramek był samochód, w drugiej inna nagroda w trzeciej wspomniany Zonk.

Zabawa "spadła" z anteny w 2001 roku. Przyczyniła się do tego zmiana prowadzącego (Hajzera zastąpił Krzysztof Tyniec) oraz nowa aranżacja studia.
Dodał(a): Ostatni mohikanin Czwartek 01.08.2013