Hymn ISIS rozbrzmiał w centrum Warszawy

Nie wiadomo dlaczego policja nie interweniowała w sprawie zgłoszenia dotyczącego hymnu terrorystów. Religijną pieśń odegrano na jednej z ulic polskiej stolicy, co ewidentnie widać i słychać na filmiku zamieszczonym w sieci.
is.jpg

W niedzielę 25 czerwca 2017 roku policja otrzymała nietypowe zgłoszenie. Otóż jeden z mieszkańców Warszawy usłyszał hymn państwa islamskiego dobiegający z mieszkania w kamienicy na ulicy Dobrej, w pobliżu Biblioteki Uniwersyteckiej. Przechodzień zarejestrował komórką filmik, na którym słychać utwór. Co do dalszego rozwoju sytuacji, pojawiły się dwie sprzeczne wersje.

Według oficera prasowego Komendy Stołecznej Policji mundurowi niezwłocznie zareagowali i ruszyli pod wskazany adres. Kiedy dotarli na miejsce świadek nie był w stanie zlokalizować mieszkania, z którego słychać było hymn organizacji terrorystycznej ISIS. Z tego powodu stróże prawa nie mogli zainterweniować.

Kiedy artykuł na ten temat pojawił się w serwisie warszawawpigulce.pl, z redakcją skontaktował się sam świadek zdarzenia. Powiedział on:
„Nieprawdą jest, że nie potrafiłem wskazać z którego okna, bo wskazałem je z dokładnością geometryczną. Czekając na policję zdążyłem ich zlokalizować.”

Nie wiadomo więc czemu mundurowi postanowili zaniechać interwencji. Ciężko również określić, czy hymn ISIS odtwarzali prawdziwi zwolennicy państwa islamskiego, czy był to tylko głupi żart. Jeśli druga wersja jest prawdziwa, to uważamy, że takie kawały są bardzo niesmaczne.

ZOBACZ GALERIĘ NIEWINNEJ SAMOBÓJCZYNI
Dodał(a): Paweł Zieleń Wtorek 27.06.2017