House of Cards - zwiastun 4 sezonu!

4 marca premiera 4 sezonu "House of Cards", a już teraz możecie zobaczyć zwiastun tego najbardziej oczekiwanego wydarzenia politycznego, którym żyje cały świat… oprócz Korei Północnej.
house617.jpg
"House of Cards" oglądam, bo to świetnie skonstruowany serial ze świetną obsadą, której może pozazdrościć nasz sejm, każdy parlament na świecie oraz wszystkie pałace prezydenckie razem wzięte. Jaram się bardziej nadchodzącą premierą kolejnego sezonu niż 500 złotymi na każde, bądź co drugie dziecko. Kevin Spacey w roli Franka Underwooda rozpętuje niemiłosierne intrygi, które nie śniły się francuskim królom i rosyjskim carom, i które łykam jak wyborcy obietnice polityków, z tym że ja mam satysfakcję po każdym odcinku, a wyborcy zazwyczaj nieustające zdziwienie z faktu, że nie tak miało być… Zobaczcie zwiastun czwartej serii i niech mi ktoś nie da lajka za ten materiał!Jeżeli znowu premiera nowego sezonu
będzie rozegrana tak, że dostęp do wszystkich odcinków tej serii będzie dostępny od pierwszego dnia, to przez dwa dni nikt nie zobaczy mnie w redakcji. 


Dodał(a): Roman Mocarz Czwartek 11.02.2016