House of Cards sezon 3 - premiera

Bezwzględny Francis Underwood powraca w trzeciej serii genialnego serialu „House of Cards”. Tym razem przyjdzie mu mierzyć się nie z oponentami politycznymi, a z demonami przeszłości, które nie do końca była chlubna i honorowa. Uwaga spoiler!
house-of-cards-3.jpg

Jeśli nie oglądałeś pierwszej i drugiej serii, odpuść sobie czytanie tego artykułu. Opisane w nim kwestie zdradzą przebieg wydarzeń w dotychczasowych 26 odcinkach jednego z najlepszych seriali. Wróć tu, gdy nadrobisz zaległości.

Na pewno słyszałeś o tej produkcji, więc następnym razem nie pytaj na fejsbuku "jaki serial warto obejrzeć", bo właśnie masz swojego faworyta. Wystarczy wspomnieć, że serial ma na koncie 22 nominacje do nagród Emmy, a palce w jego tworzeniu maczali David Fincher czy Agnieszka Holland – oboje wyreżyserowali po dwa odcinki.Francis Underwood (Kevin Spacey), musiał zapleść skomplikowaną sieć intryg, by objąć najważniejszy urząd świata. Jednak nawet tak perfekcyjny strateg i intrygant jak on ma parę trupów w szafie. Wraz z żoną Claire (Robin Wright) dopuścili się wielu oszustw, kłamstw, nadużyć, a kongresmen Frank ma również krew na rękach. Wszystkie ich sprawki wracają niczym koszmar senny, nawiedzając ich jednak na jawie. To rachunek za dążenie do celu za wszelką cenę. Być może jednak w trzeciej serii przyszedł czas na porażkę i upadek na samo dno. Bo Francis zadowala się wszystkim albo niczym. Z naciskiem na pierwsze.

Trzymający w napięciu dramat polityczny „House of Cards” sezon 3 emitowany będzie na platformie Netflix od 27 lutego.


Dodał(a): gianni Poniedziałek 12.01.2015