House of Cards 4 już dostępny w Polsce

Czwarty dzień marca ma szansę stać się prywatnym świętem w kalendarzach wszystkich prawdziwych fanów House of Cards”, bowiem to właśnie od tego dnia, wszystkie sezony ich ulubionego serialu będą dostępne na polskiej wersji platformy Netflix.Frank Underwood wkracza pewnym krokiem z pakietem kolejnych intryg.
house-4.jpg

Gdy na początku roku największy amerykański serwis VOD nareszcie zawitał w Polsce, wielu fanów produkcji giganta liczyło na to, że oto nareszcie, będą mogli bez przeszkód i w zgodzie z prawem, oglądać swoje ulubione seriale i filmy. Jakże wielkie musiało być ich rozczarowanie, gdy okazało się, że „House of Cards” – flagowy serial produkcji Netfliksa, ze względu na umowy licencyjne oraz blokadę regionalną, nie będzie dostępny w Polsce.

Na szczęście Netflix postanowił się zreflektować i w porę wyciągnął rękę do fanów z Polski, udostępniając im online wszystkie trzy dotychczasowe sezony „House of Cards” oraz premierowy – czwarty. Wszystkie odcinki serialu dostępne są na platformie od 4 marca. Tę radosną nowinę może popsuć jednak fakt, że „HoC” nie ma polskiej wersji językowej, jedynie w oryginalnej, angielskiej – z angielskimi lub niemieckimi napisami.

Netflix poinformował, że polskie napisy do serialu udostępni w ciągu miesiąca od premiery. Gigant musi szybciej stawiać swoje kroki, jeśli chce zarabiać na rynku polskim, bo rodzimi piraci zrobią to samo w kilka godzin.


Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 04.03.2016