Hipnotyzujące cięcie

Chcesz zobaczyć jak wygląda przecięty strumieniem wodnym na pół laptop, kij golfowy i inne rzeczy użytku codziennego? Koniecznie subskrybuj ten kanał, który jest kolejnym pożeraczem czasu. Ale przecież nie samą pracą człowiek żyje.
cut-in-half.jpg

Różne przedmioty codziennego użytku poddawane już były torturom poprzez miażdżenie prasą hydrauliczną czy oblewanie roztopioną miedzią. Kiedyś jeden z wytwórców blenderów mielił w swoich produktach, co tylko prowadzącemu podsunięto pod rękę. Tym razem zahipnotyzował nas kanał na YouTube, na którym twórca zamieszcza filmiki z równie niszczycielskim przesłaniem.Właściciel tej wycinarki CNC, popularnie zwanej też waterjetem, przy okazji wykonywanej pracy, postanowił spróbować zarazić internautów swoją zajawką, czyli dewastacją różnych przedmiotów. Choć może zabrzmiało to zbyt pejoratywnie i chaotycznie, bo ten człowiek, robi to z olbrzymią precyzją. Maszyna ze strumieniem wody wypluwanym pod ciśnieniem 60 000 psi tnie swoje „ofiary” równo na pół. Jeśli dobrze przeliczyłem, równa się to naciskowi 4,2 tony na cm kwadratowy, czyli to tak jakby ustawić Ci młodego słonia na paznokciu kciuka. I tak, to narzędzie jest w stanie odciąć CI palec albo rękę.

Obstawiam, że masz już w głowie przedmioty, które chętnie podłożyłbyś pod waterjet. Podziel się swoimi pomysłami. I pamiętaj - przedmioty! Teściowa to człowiek…


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 15.04.2016