Gwiazdy opowiedzą o przygodach z dragami

Jeśli myślałeś, że gwiazdy przed kamerami pokazały już wszystko, to jesteś w błędzie. Wkrótce na Netfliksie pojawi się dokument, w którym znani ludzie podzielą się opowieściami o swoich najlepszym narkotykowych odlotach.
good-trip.png

Film o wymownym tytule „Życzymy udanej jazdy. Psychodeliczne przygody” ma zostać udostępniony na platformie streamingowej 11 maja. Wszyscy, którzy spodziewają się udziału trzecioligowych celebrytek znanych ze słabości do używek, będą mocno rozczarowani.

CZYTAJ TAKŻE: GDY WSZYSCY UPADAJĄ, BRANŻA MARIHUANOWA KWITNIE I ZATRUDNIA

W zajawce produkcji głos zabiera sam Sting, który najpierw przekonuje, że jego zdaniem narkotyki nie są odpowiedzią na problemy świata, a następnie rozpoczyna opowieść o tym, że kilka jego problemów rozwiązały. Przynajmniej takie można odnieść wrażenie. 

O swoich podróżach opowiedzą także: A$AP Rocky, Rob Corddry, Nick Offerman, Sarah Silverman, Ad-Rock, Rosie Perez, , Paul Scheer, Nick Kroll i Adam Scott. 

Tytuł - po angielsku "Have a good trip", czyli życzymy udanej podróży - nawiązuje do stanu, w który wprowadzają substancje znane jako psychodeliki. Tak zwana podróż psychodeliczna, to moment, w którym – dzięki substancjom psychoaktywnym – bodźce i myśli zostają spotęgowane. Układ nerwowy zupełnie inaczej odbiera świat zewnętrzy i przetwarza go na swój własny sposób. Podróż może być przyjemna, ale może być również wyjątkowo przykrym doświadczeniem, a działanie narkotyków jest nieprzewidywalne. Wyreżyserowany przez Doncika Cary’ego film – w założeniu twórców – ma być nieoficjalnym przewodnikiem po psychodelikach. Twórcy postarają się odpowiedzieć na pytania związane z działaniem substancji, które sprawiają, że trawa mówi, a okno na siódmym piętrze wygląda tak samo jak drzwi do łazienki. Film ma być wzbogacony animowanymi rekonstrukcjami narkotycznych podróży. Dodał(a): Adam Barabasz / materiały prasowe Netflix Czwartek 07.05.2020