Gwiazdy na imprezie #BLUENIGHT by Absolut: Piróg, Maślak, Majdan, Halejcio.

23 września elektryzujący lineup polskich artystów rozgrzał scenę klubu LOFT44 do… niebieskości. Podczas #BLUENIGHT by Absolut królowały niezwykłe emocje i tworzyły się niezapomniane wspomnienia. Na wyjątkowej muzycznej imprezie bawiło się blisko 700 osób, wśród których nie zabrakło także znanych twarzy. Pojawili się m.in. Michał Piróg, Klaudia Halejcio, Radosław Majdan i Rafał Maślak.
DJ_fot.Agata.Dabrowska.maciaga.pl.jpg

Do muzyki występujących na żywo artystów: zespołów Divines, BOKKA, The KDMS, Flirtini oraz Julii Marcell, bawili się także Piotr Metz, Leszek Stanek, Lidia Kopania, Bilguun Ariunbaatar i blogerki: Iza Warszawska (z bloga „Warszawska Lala”) oraz Sylwia Nowak. Imprezę prowadziła Gabi Drzewiecka, znana z audycji kulturalnych w Radiu ZET Chilli i wywiadów z muzykami dla Dzień Dobry TVN.

Wyjątkowe koncerty to nie jedyny powód, dla którego ta noc na długo pozostanie
we wspomnieniach uczestników. Tej nocy dzięki marce Absolut królowały emocje
i spontaniczność. Uczestnicy imprezy jako pierwsi w Europie mieli okazję zobaczyć na żywo nową, limitowaną edycję butelki Absolut.

fot.Agata.Dabrowska.maciaga.pl_2.jpg

- #BLUENIGHT to określenie nocy niezwykłej - takiej, która rodzi emocje i niezapomniane wspomnienia. #BLUENIGHT by Absolut to ludzie, sytuacje, chwile i właśnie muzyka. – mówiła podczas imprezy Dorota Durakiewicz, Senior Brand Manager Absolut, zarządzająca marką Polsce.

- Data 23 września to moment, kiedy noc zaczyna przejmować panowanie nad dniem. Czy może być lepsza okazja do spontanicznej zabawy? Ale na tej jednej nocy się nie kończy. Chcemy, aby od teraz każda impreza miała w sobie coś z #BLUENIGHT i dlatego tę właśnie datę wybraliśmy na zaprezentowanie nowej, limitowanej edycji butelki. Dostępna ona będzie od października do marca*, czyli do momentu, aż noc znów odda panowanie dniowi – dodała Dorota Durakiewicz.

Wydarzenie otworzył duet Divines, który obecnie pracuje na debiutancką płytą. Po tak świetnym występie na te płytę z niecierpliwością czekać będą również goście #BLUENIGHT by Absolut. Sceną zawładnęła także Julia Marcell, dla której ten rok był przełomowym momentem w karierze, dzięki płycie „Proxy”. Kolejna z gwiazd wieczoru -  BOKKA to zdecydowanie jeden z najbardziej niezwykłych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Podczas #BLUENIGHT by Absolut artyści jak zawsze wystąpili incognito, swoje twarze ukrywając w maskach. W ten sposób chcą kierować uwagę słuchaczy na to, co jest dla nich najważniejsze – muzykę.

BOKKA_fot.Agata.Dabrowska.maciaga.pl_1.jpg

#BLUENIGHT by Absolut to zabawa bez wytchnienia i muzycznej nudy. O najwyższy poziom imprezy świetnie zadbał także zespół The KDMS. Ten międzynarodowy duet łączy hipnotyczny rytm z uzależniającą popową melodią i mądrym tekstem, a to rzadkie osiągnięcie w dzisiejszym świecie stereotypowej muzyki klubowej.

Taka impreza zasługiwała na nieszablonowe zakończenie z najwyższej muzycznej półki.
Na zamkniecie wieczoru fanów rozkołysał duet Flirtini. W piątkową noc podczas #BLUENIGHT by Absolut pokazali na co ich stać. Był to znakomity finał absolutnie perfekcyjnej imprezy.

Na tak elektryzującym wydarzeniu nie mogło zabraknąć mediów muzycznych i kulturalnych, doceniających zarówno lineup, jak i całą ideę #BLUENIGHT. Patronat medialny nad imprezą objęły: Radio ZET Chilli, magazyny KMAG i AKTIVIST oraz portale BrandNewAnthem.pl  i Outrave.net.

Partnerem wydarzenia była marka Instax, dzięki której goście mogli zachować swoje wspomnienia na niepowtarzalnych zdjęciach.

Zapraszamy na relację foto z jedynej w roku #BLUENIGHT by Absolut.

Dodał(a): ckm.pl/ fot. Agata Dąbrowska, maciaga.pl Poniedziałek 26.09.2016