GTA V w realu

Chłopaki z CorridorDigital mają nieujarzmioną fantazję oraz niekończące się pokłady kreatywności. Dlatego na swoim koncie na YouTube zgromadzili prawie 3,5 miliona fanów, a ich filmy wyświetlono 333 miliony razy.
gta-v-real.jpg

Specjalizują się w epickich filmikach, w których używają dużo efektów specjalnych, ale i zwracają uwagę na zaawansowaną charakteryzację. Ich produkcje są bardzo profesjonalne i połyka się je jeden po drugiej, aż dociera się na sam koniec listy wideo i pozostaje pustka.

Już jakiś czas temu pisaliśmy o ich filmiku, który pozwala poczuć się jak Superman. Od tamtej pory stworzyli kilka ciekawych pozycji. Teraz, żeby były jeszcze bardziej spektakularne, możesz ich wspomóc w serwisie crowdfundingowym Patreon.

Najpierw jednak zobacz, jak zaadaptowali GTA V. Gra, którą poniekąd można nazwać symulacją życia (bandyckiego), Sam Gorski i Niko Pueringer przenieśli do realnego życia i pokazali, jak mogłoby to wyglądać, gdyby nie ponosiło się konsekwencji za swoje czyny.Dodał(a): Paweł Janusz Poniedziałek 15.06.2015