Gry – ekstremalnie!

Zobacz w co grać, kiedy nie ma kobiety w domu

Gry – ekstremalnie!

W co grać, żeby się  wyładować i nie myśleć o pracy. Oto 4 gry ekstremalne, które polecamy z myślą o Waszych potrzebach emocjonalnych.

SHOGUN 2: TOTAL WAR
gat.: samograj samuraja
Strategia wojenna w szesnastowiecznej Japonii, gdzie wojownicy mają na sobie więcej biżuterii, niż pomieści niejeden sklep jubilerski. Budujesz armię, szkolisz, uzbrajasz, a następnie ruszasz na wrogie klany, by przejąć władzę nad całym krajem. Gra jest dość rozbudowana, zarezerwuj sobie kilka godzin.

HARD CORPS: UPRISING 

Gry – ekstremalnie!
gat.: shoot ’em up
Klasyczna gra platformowa w komiksowej grafice, w której biegasz uzbrojnym po zęby mięśniakiem i strzelasz absolutnie do wszystkiego! Pod koniec każdego etapu czeka cię starcie z Big Bossem, w którego będziesz musiał wpakować tryliard pocisków, zanim zamieni się w pył. Supergierka na reset mózgu!

NAIL’D

Gry – ekstremalnie!
gat.: oooff road
Totalnie chore i niezwykle szybkie wyścigi quadów oraz motocykli! Pędzisz na swojej maszynie w kierunku mety, wkoło ciebie szaleją trąby powietrzne, sypią się lawiny głazów, z ziemi wyskakują piły tarczowe, na trasie wyścigu lądują samoloty. A to wcale nie wszystkie atrakcje. Zagraj i sam sprawdź!

PLANTS VS. ZOMBIES

Gry – ekstremalnie!
gat.: Dzień Niepodległości
Prawdziwa perełka z gatunku Tower Defense. Wcielasz się w kwiatki próbujące powstrzymać inwazję zombie atakujących ogrody i domy ludzi. Do dyspozycji masz kilka rodzajów kwiatów: wybuchające, spowalniające, także sprzęt działkowy w postaci kosiarki do trawy! Zabawa na godziny!


Dodał(a): ckm Środa 20.07.2011