Grupa mokotowska wpłynęła na obsadę „Kobiet mafii” Vegi

„Kobiety mafii” to kolejny głośny film Patryka Vegi, który w sposób realistyczny ma opowiedzieć historię warszawskiego gangu z Mokotowa. Na obsadę filmu mieli wpłynąć także sami gangsterzy.


Vega ma aspiracje, by „Kobiety mafii” były najbardziej realistycznym gangsterskim filmem, jaki został nakręcony w Polsce. Dlatego też reżyser stara się dbać o każdy najdrobniejszy szczegół produkcji, jak choćby o dobór obsady.

TVP Info dotarło do informacji, według których Gang Mokotowski miał zabronić udziału jednego z dawnych gangsterów grupy w nowym filmie Vegi. Sam reżyser to potwierdza: – To prawda. Generalnie przychyliłem się ku temu ze względu na to, że mam aspirację stworzyć najbardziej realistyczny film gangsterski w tym kraju. Nie można go deprecjonować – stwierdził Vega w rozmowie z TVP.

Jak się bowiem okazuje, gangster, który miał wystąpić w „Kobietach mafii”, jest świadkiem koronnym i „nie może mieć nic do czynienia z charakternymi bandytami”. Miał on bowiem obciążać przestępców z grupy „Szkatuły”.

Nie jest też tajemnicą, że Vega podczas tworzenia „Kobiet mafii” współpracował z byłymi członkami grupy mokotowskiej.

Film „Kobiety mafii” trafi do kin 23 lutego 2018 roku. Więcej możecie przeczytać o nim TU i TU.

ZOBACZ TEŻ GORĄCĄ GWIAZDĘ FILMOWĄ:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. facebook.com/PatrykVegaOfficial/ Środa 24.01.2018