GRUBSON/JAMAL w klubie Stodoła!

Już 26 października na scenie Stodoły wystąpi GrubSon wraz z formacją Jamal! Szykuje się prawdziwa muzyczna uczta dla fanów mieszanki hip-hopu, reggae i dancehallu!

GRUBSON JAMAL

GrubSon zaczynał w latach 90-tych rozkręcając imprezy w rodzinnym Rybniku. Samodzielnie zajmował się produkcją własnej muzyki, w 2003 wydał album, N.O.C. (Nowiny Osiedle Chrabowa). W 2007 wystąpił gościnnie na płycie Kodex przy boku Junior Stressa. Jego album Coś więcej niż muzyka z 2011 roku rozchodził się jak świeże bułeczki, w ciągu kilku miesięcy pokrył się platyną. W efekcie ścisłej współpracy z DJ-em BRK w 2012 roku zostaje wydany kolejny album artysty - Gruby Brzuch. Płyta była jednym z najlepiej sprzedających się krążków ubiegłego roku.

WYWIAD CKM Z GRUBSONEM


Jamal to dwóch Radomskich raperów - Łukasz Borowiecki i Tomasz Mioduszewski. Współpracują już od kilkunastu lat. W 2005 wytwórnia Pomoton EMI wydała ich debiutancką płytę Rewolucje, która szerokim echem odbiła się na rynku muzycznym, co zaowocowało kooperacją z brytyjskim zespołem Mattafix.

ckm_belka1.jpg

Od 2008 roku formacja rezygnuje z sound systemów na rzecz instrumentów jazzowych, grając przede wszystkim w żywym składzie. Wiosną tego roku ma ukazać się ich kolejna płyta.Bilety w cenie: 45 pln w przedsprzedaży oraz 52 pln w dniu koncertu do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10), na stronie internetowej klubu i w TicketClubie (Warszawa, ul. Bracka 25 - Księgarnia i Salon muzyczny Traffic Club).
Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 14.10.2013