Graj za darmo w Desert Operations

Pamiętasz czasy, kiedy bawiłeś się w wojnę? Teraz dzięki grze Desert Operations będziesz mógł nie tylko wziąć w niej udział, ale także i zarządzać swoją armią!
http://srv.nwave.de/ct.php?hash=cac4275f924d00a2b70892eec21c72ae&aid=


O co chodzi?

Przejmujesz kontrolę nad małym państwem. Musisz rozbudować jego infrastrukturę, zbudować armię, no i z biegiem czasu oczywiście podbić i zająć ziemie wroga. Krótko mówiąc będziesz musiał przejąć kontrolę w wirtualnym świecie!
Walcz i wygrywaj!

Jak już wiesz twoje państwo początkowo będzie małe. Na twojej głowie będzie umiejętnie rozłożenie  proporcji. Chodzi o to, że możesz stawiać zaledwie trzy rodzaje budynków. Fabryki, których celem jest przynoszenie pieniędzy i produkcja broni. Operacyjne, gdzie będziesz opracowywał technologie i wydawał rozkazy, no i oczywiście wojskowe – w wiadomych celach. Kiedy już to ogarniesz przyjdzie pora na szturm! Początkowo samemu będzie ci ciężko, więc będziesz musiał rozejrzeć się za sojusznikiem, który nie tylko pomoże ci opanować terytorium wroga, ale także i skutecznie obronić przed napastnikami. Cały czas musisz mieć się na baczności! Sojusznik może cię w każdej chwili zdradzić.

http://srv.nwave.de/ct.php?hash=cac4275f924d00a2b70892eec21c72ae&aid=
Gra opiera się na zasadzie free to play. Niektóre opcje są jednak płatne. Zapłacisz za nie diamentami, za które z kolei będziesz musiał wyłożyć realną walutę.My się oderwać od niej nie możemy. Grę znajdziesz tutaj.


Dodał(a): Johny B. Wtorek 22.04.2014