Gra w żołnierza polskiego

Trwają prace nad polską grą, która będzie koncentrowała się wokół rodzimej armii. Czyli pojeździsz najnowocześniejszym sprzętem, postrzelasz z najgroźniejszej broni i polatasz najsprawniejszymi maszynami w naszym wojsku. Wszystko za darmo.
gra-wojsko-1.jpg

Za projektem stoi Ośrodek Badawczo - Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych "OBRUM", który rozwija technologie militarne i produkuje innowacyjne symulatory oraz pojazdy. Ich najnowszym projektem jest wóz wsparcia bojowego PL-01, który dzięki termicznym osłonom, może na radarach wroga wyglądać tak, jak go zaprogramuje operator. Firmie zbrojeniowej pomaga studio The Farm 51 produkujące gry komputerowe.


Gra ma być typową strzelanką dla wielu osób. Wcielisz się w niej w polskich żołnierzy. Jednak na wyposażeniu będziesz mieć również sprzęt zagraniczny, którego aktualnie używają nasi dzielni wojacy. Efekt projektu będzie dla użytkowników bezpłatny, gdyż ma to być promocja polskiej myśli zbrojeniowej.

gra-wojsko-3.jpg
Do tej pory OBRUM zajmował się głównie produkcją symulatorów do celów szkoleniowych, zatem zacieramy ręce, by wszystkie dostępne do tej pory dla wojskowych technologie, znalazły się w grze.


Dodał(a): gianni Piątek 18.04.2014