Gotuj jak prawdziwy mężczyzna

Jeśli omijasz kuchnię szerokim łukiem, bo uważasz, że gotowanie to niemęskie zajęcie, to mamy dla Ciebie sposób, który sprawi, że zmienisz zdanie. Wystarczy, że przeniesiesz proces przygotowywania obiadu z kuchni… do garażu.
blade.jpg

By stać się prawdziwym mężczyzną nie wystarczy tylko jeść prawdziwie męskie żarcie, jak burgery, kebaby, czy ociekające serem pizze – trzeba je jeszcze przygotowywać jak prawdziwy facet. Noże, maszynki do mielenia mięsa, patelnie i piekarniki to wszystko przydatne urządzenia kuchenne, ale na pewno nie uczynią z Ciebie prawdziwego samca alfa. Dlatego je olej.

W zamian proponujemy Ci przenieść się do garażu i przyrządzać posiłki za pomocą prawdziwie męskich urządzeń – narzędzi i wszelkiego ciężkiego sprzętu garażowego.Po co komu zwykłe noże, skoro zamiast nich można mieć piłę tarczową. Na co komu maszynka do mielenia mięsa, skoro zamiast niej można mieć rębak do drewna. No i wreszcie po co komu kuchenka, skoro palnik gazowy i opalarka doskonale wypełniają tę rolę. I pamiętaj, jeśli chcesz przerzucić np. kotlet na drugą stronę, zawsze możesz użyć szpachelki.Zrzuć więc kuchenny fartuch, załóż gogle ochronne i przygotuj się na ostre gotowanie. Prawdziwie męskie gotowanie. A gdybyś szukał więcej „kuchenno-garażowych inspiracji”, to przejrzyj kanał chłopaków z „This is Mythical”, bo oni wiedzą, jak to się robi.

ZOBACZ TEŻ OSTRĄ LASKĘ W MASCE


Dodał(a): Jakub Rusak/ fot.youtube.com Czwartek 03.08.2017