Google Street przyłapał parę w nietypowej sytuacji

Niecodzienny widok ukazał się użytkownikowi Google Street View. Zamiast górskiej drogi ukrytej wśród egzotycznej zieleni zobaczył naga parę opartą o maskę samochodu.
googlest.JPG

Kręta górska droga Shantian Road niedaleko tajwańskiego miasta Taichung mogła się wydawać doskonałym schronieniem dla amatorów seksu na świeżym powietrzu. W chwili uniesienia nie przewidzieli, że zostaną uwiecznieni przez fotografów Google’a tworzących dokumentację fotograficzną okolicy.

Odkrywca intymnego ujęcia chciał jedynie sprawdzić pogodę oraz zobaczyć, czy na obrazkach są uchwycone zwierzęta. Ku rozczarowaniu użytkownika, na fotografiach nie było żadnych dzikich stworzeń, natomiast po zdjęciach pary opartej o maskę samochodu można wywnioskować, że jest tam naprawdę gorąco.
googlest2.JPG
Prawdopodobnie znalezisko pozostałoby tajemnicą, gdyby jego autor nie pochwalił się nim w Internecie. Wiadomość obiegła cały świat i dotarła do uszu (i oczu) Google. Finalnie zdjęcia zostały usunięte. W sieci nic nie ginie, a wykonane zrzuty ekranu na zawsze pozostaną pamiątką naprawdę przyjemnego dnia na tajwańskiej drodze.

Co ciekawe, niektóre kraje zakazały fotografowania swoich ulic. Najlepszym przykładem jest Austria, która pozostaje białą plamą w usłudze Google Street View. Z kolei Niemcy zezwoliły na wykonanie zdjęć jedynie w największych miastach. A wszystko w trosce o ochronę prywatności swoich obywateli. 


ZOBACZ TAKŻE: TELEFON WYPADŁ Z SAMOLOTU. CAŁY CZAS NAGRYWAŁDodał(a): Adam Barabasz / fot. Google Street View Poniedziałek 07.10.2019