Gniew vs igrzyska

Filmy, które proponujemy wam w tym tygodniu można ująć jednym słowem – „akcja”. Bez względu na to czy wybierzesz Igrzyska śmierci, czy Gniew tytanów, na pewno nie będziesz się nudzić

tyan.PNG

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Gniew tytanów
reż. Jonathan Liebesman, USA


Jeśli jesteś miłośnikiem mitologii i historii rodem z Olimpu, szykuj się do kina, bowiem oto tytani wracają na duży ekran, by siać gniew, zamęt, a na koniec stanąć do walki o tytuł rozpierduchy miesiąca. Może i scenariusz tego filmu nie powala, ale efekty specjalne i sceny pojedynków zdecydowanie nadrabiają wszystkie niedociągnięcia i dosłownie wgniatają w fotel. Gigantyczne monstra, akcja i technologia 3D – szykuje się naprawdę ostre starcie!

Igrzyska śmierci
reż. Gary Ross, USA


Igrzyska śmierci - teaser PL przez ForumFilmPoland
Ludzie miewają różne rozrywki: jedni grają w golfa, inni wąchają brudną bieliznę, a jeszcze inni organizują Głodowe Igrzyska, w których ludzie skaczą sobie do gardeł i naparzają się oszczepami. I o tym będzie właśnie ten film – o igrzyskach śmierci, organizowanych przez okrutny, autorytarny rząd, w których przeżyć może tylko jeden człowiek. Czy odważna i szlachetna niewiasta, decydująca się na udział w tej krwawej jatce, w zamian za swą młodszą siostrę ma szanse przetrwać? Kto zwycięży i ile będzie musiał poświęcić? Chcesz wiedzieć? No to pędź do kina!


Dodał(a): Jagoda Piątek 06.04.2012