Głodne i nagie

Praca doręczyciela pizzy nie musi być nudna. Poza tym, że ktoś nie płaci za żarcie, pies gospodarza chce bzyknąć mu nogę albo jeździ skuterem przez zaspy śnieżne, może trafić się tak fantastyczny dzień, jak tym panom z wideo
pizza topless

To chyba najskrytsze marzenie każdego doręczyciela jedzenia – otwierają się drzwi, a w nich stoi apetyczna gospodyni. Mało tego, dziewczyna jest młoda, zgrabna, uśmiechnięta, zalotna i przede wszystkim naga! Brzmi nierealnie?

A jednak się zdarza! I mimo, że w formie żartu, to cycuszki i tyłeczki tych lasek są całkiem serio. Serio nagie i serio seksowne. Trzy zgrabne i młode dziewczyny postanowiły uprzyjemnić dość niewdzięczną i ciężką pracę dostawcom paszy. Za taki wkręt nikt z bohaterów na pewno się nie obraził.Gdy otwierają się drzwi w tym domu rozpusty, ukazuje się laska w ręczniku, który jest na tyle niesforny, że zsuwa się z piersi właścicielki i obnaża jej piękne kształty. Po chwili do pokoju wpadają koleżanki o równie kuszących kształtach i zaczynają zabawiać doręczycieli. Tańczą ocierają się, prowokują bitwy na poduszki, proszą o ocenę pośladków i piersi.

Po takiej akcji, to doręczyciele powinni zostawiać napiwki swoim gospodyniom!
belka_zobacz-polecana-galer.jpg


Dodał(a): pinky Poniedziałek 10.02.2014