Jak strzela CornerShot

Spełniło się marzenie ludzkości — można strzelać zza węgła
Glock

Walka miejska. Gdzieś tam czai się uzbrojony terrorysta, bandyta, rebeliant (niepotrzebne skreślić). Możesz spróbować go namierzyć, wychylając głowę zza węgła i narażając się na odstrzelenie mózgoczaszki. Ale jeśli masz izraelskiego CornerShota — urządzenie pozwalające strzelać różną bronią zza rogu — wyślesz wroga do lepszego świata, nie ruszając się z bezpiecznego miejsca. Po prostu zegnij spluwę w połowie, wystaw lufę z kamerą i wyceluj ją za pomocą małego wyświetlacza. Gotowe? No to pif—paf i po sprawie.

BROŃ
Do CornerShota możesz zamocować różne rodzaje broni. Standardowo są to różne pistolety samopowtarzalne (Glock, Sig Sauer, Beretta i in.), ale jest też możliwe zamontowanie pistoletu maszynowego (np. FN P90), granatnika 40 mm, a nawet małej wyrzutni rakiet przeciwpancernych.

KAMERA
Wymienna. Można zamontować kamerę dającą obraz w kolorze, podczerwieni, noktowizyjny, szerokokątny, z zoomem, bez zooma...

WYŚWIETLACZ
2,5 cala, kolorowy, na stałe sprzężony z celownikiem. Zamontowany z tyłu CornerShota, przekazuje obraz z kamery na przodzie.

ZAWIAS
Stalowy. Zgina się pod kątem 60 stopni (w wersji ppanc. 90 stopni). Taka prosta rzecz, a nikt wcześniej nie wpadł, żeby to wykorzystać!

BATERIE
Litowe, typu CR123, osiem sztuk. Zapewniają działanie CornerShota przez 220 minut, a jeśli to za mało, szybko można je wymienić.

KOTECZEK
Pluszowy i śliczny. Można nim zamaskować lufę broni. Po co? Nikt nie spodziewa się kuli wystrzelonej z mordki słodkiego kotka...Dodał(a): Matz Poniedziałek 22.08.2011