Gillette Fusion Proglide

Najnowsze maszynki Gillette Fusion Proglide z technologią Flexball już dostępne w sprzedaży internetowej w Agito.pl!
maszynki do golenia
Gillette Fusion Proglide prezentuje dwie nowe maszynki z rewolucyjną technologią Flexball, która zapewnia maksymalny kontakt ze skórą dla jeszcze większego komfortu golenia. Oba produkty są dostępne w sprzedaży internetowej już od 1. czerwca w sklepie Agito.pl.

Gillet1.jpg
Maszynka Gillette, dzięki zastosowaniu technologii FlexBall dopasowuje się do konturów każdej twarzy i zapewnia największy kontakt, dzięki czemu może dotrzeć do praktycznie każdego włosa. Jest to zupełna innowacja w goleniu sprawiająca, że stanie się ono jeszcze bardziej gładkie i delikatne. Produkt posiada najcieńsze i najbardziej precyzyjne ostrza Gillette, aby zminimalizować uczucie ciągnięcia i szarpania włosków.

Ponadto specjalny trymer wbudowany z tyłu pozwala na dokładniejszą stylizację zarostu. Dodatkowo droższy produkt został wyposażony w baterię zasilającą, która po włączeniu uruchamia drgania i maszynka skuteczniej usuwa zarost.

Klienci Agito.pl mieli jako pierwsi okazję do przetestowania nowych maszynek Gillette. W maju do wybranych użytkowników sklepu, którzy już wcześniej kupowali produkty do golenia oraz do zainteresowanych nowością fanów sklepu na portalu Facebook zostało wysłanych 300 maszynek z serii Proglide z technologią FlexBall.

Każda osoba po dokładnym zapoznaniu się z produktem mogła również wyrazić swoją opinię na jego temat w Agito.pl. Dotychczas obie maszynki zdobyły bardzo wysokie noty wśród testujących. Klienci bardzo entuzjastycznie przyjęli nowy produkt marki Gillette.
Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 01.06.2015