Gdyby Polacy kręcili „Grę o tron”…

Wystarczy wziąć fragmenty „Gry o tron” i podłożyć pod nie głos ze zwiastuna „Pod Mocnym Aniołem” Wojtka Smażowskiego, a otrzymacie tak niebezpieczną mieszankę, jak mix wódki i whisky. Zobaczcie zatem „Grę o zgon”, czyli jak wyglądałby kultowy serial w polskim wykonaniu.
gra11.jpg
Poza tym, że w „Grze o tron” postaci giną z zastraszająco wysoką częstotliwością, a sceny erotyczne, często przeplatają się ze scenami walk, to okazuje się także, że serial ma równie dużo momentów, w których postaci piją alkohol. Dużo alkoholu. A kto wedle stereotypów jest lepszy w piciu alkoholu niż Polacy?

Do takich też wniosków doszedł internetowy twórca Cyber Marian, który postanowił połączyć sceny biesiad i pijaństwa z „Gry o tron”, z dialogami ze zwiastuna „Pod Mocnym Aniołem” Wojtka Smażowskiego.

W efekcie słyszymy Tyriona Lannistera, zamawiającego głosem Roberta Więckiewicza, litr „Gorzkiej Żołądkowej” i cztery piwa, albo Joffreya Baratheona, który zdecydowanie nie powinien był przechylać swojego pucharu z winem, a także całą przeplatankę scen, w których postaci z „Gry o tron” (czy właściwie „Gry o zgon”) piją wino i wszystkie inne możliwe trunki. 

Dlatego też zobaczcie polską wersję serialu i strzeżcie się, bo „bimber is coming”!A tu macie dla przypomnienia zwiastun "Pod Mocnym Aniołem".

Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 25.04.2016