Gadżety z South Park

South Parku to nie jest serial dla miłośników grzecznej animacji – to jest ostra kreskówka, gdzie bohaterowie nie przebierają w słowach i czynach.
South Park
Comedy Central właśnie rozpoczyna emisję 16 sezonu tej kultowej już antybajki i w związku z tym, zaprasza na konkurs z gadżetowymi nagrodami!
Aby zdobyć nagrody – atrakcyjne gadżety z „South Park” wystarczy wejść na www.comedycentral.pl  , i odpowiedzieć na pytanie:
„Która polska gwiazda powinna wystąpić w kreskówce South Park? Uzasadnij swoją odpowiedź w zabawny sposób”

south_park_nagrody2.jpg
Odpowiedź na Zadanie Konkursowe nie może zawierać więcej niż 800 znaków ze spacjami.

A w szesnastym sezonie bezkompromisowej animacji Matta Stone’a i Treya Parkera w polskiej wersj usłyszeć można m.in. Bartosza Obuchowicza, popularnego aktora młodszego pokolenia, znanego m.in. z roli Tomka south_park_obuchowicz.jpgBurskiego w serialu „Na dobre i na złe”, który w serii gra postać Stana Marshalla. Nie zabraknie również profesjonalnych aktorów dubbingowych – jednym z nich jest Mateusz Narloch, który pracował przy takich produkcjach, jak: „Big Time Rush” czy „iCarly”

W postać Erica Cartmana wcieli się Maciej Kowalik, którego fani gier komputerowych kojarzą z ról dubbingowych w grach takich, jak: „Diablo”, „Battlefield”, „Wiedźmin” czy „Medal of Honor”.

W rolę Pana Mackeya wcieli się Grzegorz Pawlak, znany polski aktor teatralny i lektor, który jest „głosem” kilku stacji telewizyjnych, a także odgrywał takie postaci, jak: Skipper z „Pingwinów z Madagaskaru” i Lord Darth Vader z serii filmów „Gwiezdne Wojny”.
South Park
Za tłumaczenie najnowszego sezonu odpowiada Tomasz Kutner, który układał dialogi do takich hitów, jak: „Futurama”, „Włatcy móch” i „Niania”. Reżyserią 16. sezonu zajął się Maciej Kowalski, który podłożył też głos pod postać Kenny’ego McCormicka. Kierownik produkcji i reżyser dubbingu, związany jest ze studiem Start International Polska. Sporadycznie użycza swojego głosu w różnych produkcjach. Jego głos usłyszeć można m.in. w grach: „Diablo” i „Battlefield”.

Dodał(a): CKM.PL Czwartek 09.05.2013