Freestyle twerk

Co robisz, gdy nikt nie patrzy i nie słyszy? Nie, nie… Nie chodzi o TE sprawy (choć nie osądzamy Cię i nie ganimy). Ok., doprecyzujemy: co robisz, gdy słyszysz muzykę, a nikogo wokół nie ma? Tańczysz, śpiewasz, wygrywasz polską edycję „Mam Talent”, „You Can Dance” i „Mali Giganci”! Musimy Cię jednak zmartwić. Robisz to źle. Ta dziewczyna ma większe spontaniczne flow, aniżeli Twoje „przemyślane” układy.
twerk-freestyle.jpg

Lexy, to fit laska, która gdy się nudzi, wychodzi na parkiet i potrząsa pośladkami. Twerk Freestyle to jej najnowsze nagranie, w którym spontanicznie wywija pupą w swojej szkole twerku. Daj się zahipnotyzować tym filmikiem. A później kolejnym i kolejnym, i kolejnym…

Lexy Panterra nie lubiła chodzić do siłowni, a tradycyjne ćwiczenia ją nudziły. Uwielbiała natomiast tańczyć, jakby nikt jej nie widział. Dlatego stworzyła autorski i innowacyjny system fitnessowy. Opiera się on na intensywnym ruchu bioder i przysiadach, czyli twerku w połączeniu z treningami kardio.Po jej zajęciach kobiety deklarują, że czują się bardziej pewne siebie, seksowne i gibkie. Patrząc na Lexy i jej uczennice, stwierdzamy, iż mają do tego pełne prawo. Zwłaszcza, że wykonują ruchy i są zdolne do rzeczy, których nigdy by się po sobie nie spodziewały. Dziewczyny są zachwycone programem LexTwerkOut, bo świetnie się przy nim bawią, przy okazji rzeźbiąc sylwetki. My jesteśmy zachwyceni z tych samych powodów.

Dodał(a): Jan Rzeźnik Poniedziałek 27.07.2015