FIFA 17 – wspanialsza niż kiedykolwiek

W sieci pojawił się zwiastun najnowszej produkcji studia EA Sports. I wiecie co? Zapowiada się, że FIFA 17 będzie jedną z najbardziej olśniewających gier piłkarskich jakie dotychczas powstały.
fifa.JPG

Najpopularniejsza seria piłkarskich gier wideo spod szyldu EA Sports doczekała się swojej kontynuacji. I mimo że nie jest to jakieś jubileuszowe, okrągłe wydanie, to jednak najnowsza FIFA 17 zaskoczy graczy kilkoma rewolucyjnymi zmianami.

Pierwszą z nich jest zmiana silnika graficznego na Frosbite. Co to dało? Otóż dzięki zmianie silnika, rozgrywka mogła zostać znacząco ulepszona, co spowoduje, że gracze otrzymają znacznie szerszy wachlarz możliwości wkręcenia przeciwników w murawę. Dokładnie trzy razy szerszy niż w dotychczas nowo wprowadzanych wersjach FIFY.

Poza tym poprawie ma ulec oświetlenie w grze, a także odwzorowanie twarzy graczy, którzy od teraz będą wyglądać jakby żywcem wyjęci z murawy i wsadzeni w wirtualny świat gry.Inną istotną zmianą jest także debiut nowego trybu rozgrywki o nazwie „The Journey”, w polskiej wersji – „Droga do sławy”, w którym gracz wciela się w młodego utalentowanego piłkarza, Aleksa Huntera”. Tryb pozwala na kształtowanie kariery młodzika w jednym z klubów Premiership, a na jej wpływ będą miały zarówno boiskowe umiejętności, jak i decyzje podejmowane np. na konferencjach prasowych.

Kampania ma być bardzo dynamiczna i „filmowa”, a napisana została w oparciu o doświadczenia prawdziwych piłkarzy.Wszystkie te rewolucje mogą sprawić, że FIFA 17 całkowicie odmieni oblicze całej serii i przeniesie ją na nowy, bardzo wysoki poziom.
Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 14.06.2016