Facebook nachalnie przypomina o sobie użytkownikom, którzy zbyt rzadko z niego korzystają

Co jeśli stwierdzisz, że masz dość, robisz sobie facebookowy detoks i przestajesz korzystać z niego tak często? Wiedz, że portal nie da ci o sobie zapomnieć.
iStock-498684605.jpg

W sieci coraz częściej pojawiają się oskarżenia pod adresem Facebooka, że wywiera dość nachalną i agresywną presję na użytkowników, którzy postanowią zmniejszyć swoje zaangażowanie w korzystanie z portalu. Serwis „The Independent” przytacza historię Rishiego Gorantali, 35-letniego Chilijczyka, który zdecydował się na fejsbukowy detoks.

Facet wykonał więc bardzo odważny i śmiały krok, i usunął ze swojego smartfonu aplikację Fejsa. Niestety firma nie dała mu o sobie zapomnieć i w spokoju cieszyć się wolnością. Od momentu, w którym Gorantala skasował apkę, jego skrzynkę mailową zaczęły zasypywać dziesiątki wiadomości od Facebooka. A to że jakiś znajomy coś polubił, a to że coś skomentował, a to że wrzucił jakąś fotkę. Oczywiście każdy z tych maili nakłaniał Chilijczyka do powrotu na portal.

Później, gdy Facebook załapał, że tamte powiadomienia są nieskuteczne, zaczął wysyłać nowe, w których z troską informował Gorantalę, że „wygląda na to, że masz problemy z logowaniem na Facebooka”. Oczywiście każda z wiadomości oferowała pomoc w ponownym zalogowaniu. Pojawiały się też zwodnicze maile, w których informowano, że rzekomo ktoś próbował się włamać na konto Chilijczyka. Takich przypadków jak ten jest z pewnością więcej.

Dlatego chyba jedynym sposobem, by uwolnić się od Fejsa, jeśli w ogóle ktoś się na to zdecyduje, jest udawanie martwego i poproszenie znajomych, by przekształcili twoje konto w wirtualny nagrobek.

ZOBACZ TEŻ SEKSOWNĄ ROSJANKĘ:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Piątek 02.02.2018

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
anke (2018-09-30 19:14:46)
It contain the simple title for game users this is Play mahjongg tiatns online. You must open it in your online browser which support the high graphic system. Because without any type graphic driver it is not possible to run in the system. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)