Ewa Chodakowska w „Tańcu z gwiazdami”?

Producenci robią wszystko, by przyciągnąć ją do programu.

Chyba każdy miał wrażenie, że w ostatnich edycjach „Tańca z gwiazdami” tancerze byli bardziej rozpoznawalni niż rzekome „gwiazdy”, które dla wielu widzów pozostawały całkowicie anonimowe.

Jak w „Fakcie” ujawnia osoba blisko związana z „Tańcem z gwiazdami”, producentom programu bardzo zależy na tym, by w kolejnej edycji show pojawiła się sama Ewa Chodakowska. W końcu taka gwiazda fitness z pewnością przyciągnęłaby przed telewizory mnóstwo kobiet, które umierałyby z ciekawości, czy jej umięśnione ciało potrafi poruszać się z takim samym wdziękiem i seksapilem na parkiecie, co na sali treningowej.

Podobno twórcy tak bardzo chcą Chodakowską w programie, że zaproponowali jej najwyższą możliwą stawkę za udział. Pytanie tylko, czy Chodakowskiej potrzebne są te pieniądze, skoro tak czy inaczej jest jedną z najlepiej zarabiających gwiazd polskiego show biznesu.

ZOBACZ TEŻ GORĄCĄ SESJĘ POLSKIEJ POGODYNKI DOROTY GARDIAS DLA CKM!Dodał(a): TM/ fot. instagram.com/chodakowskaewa/?hl=pl Poniedziałek 20.11.2017