Epicki zwiastun „Dnia Niepodległości” 2

Premiera drugiej części „Dnia Niepodległości” zbliża się już wielkimi krokami, a w sieci pojawił się właśnie kolejny zwiastun filmu. I, mówiąc krótko, jest po prostu niesamowity.
dzień niepodlełgości.jpg

Naszym zdaniem w ogóle nie istotne jest to, że „Independence Day: Resurgence” („Dzień Niepodległości: Odrodzenie”), to kolejny wyraz megalomanii Amerykanów, którzy po raz dziesięciotysięczny ratują świat przed najazdem obcych cywilizacji, ani to, że przez tę megalomanię fabuła filmu będzie pewnie mocno tandetna, a za każdym bohatersko ginącym Jankesem będzie łopotać na wietrze amerykańska flaga. To jest naprawdę nieistotne, w obliczu efektów specjalnych i rozmachu, z jakim produkcja jest tworzona.

A patrząc na drugi zwiastun filmu, można śmiało stwierdzić, że będzie to jeden z bardziej epickich obrazów, jakie widziała kinematografia. Tutaj powinniśmy opisać to, co znajduje się w tym zwiastunie, ale to nie miałoby żadnego sensu. Musicie po prostu sami to zobaczyć.W filmie zobaczymy między innymi Liama Hemswortha oraz Jeffa Goldbluma, a za reżyserię, tak jak w przypadku pierwszej części, odpowiada Roland Emmerich. Premiera filmu „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” zaplanowana jest w Polsce na 24 czerwca – dobę po amerykańskim debiucie.

I KOLEJNY GORĄCY POWRÓT DO KIN:

Ten film ma w sobie wszystko to, co oryginał... i jeszcze Chris Pratt.

Opublikowany przez Esquire Polska na 21 kwietnia 2016Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 22.04.2016