Emily Ratajkowski na dużym ekranie

Tytuł tego artykułu tłumaczy, dlaczego piszemy o filmie, w którym gra ulubieniec nastolatek i teoretycznie nasz rywal (ale już w wyścigu po względy starszych dziewczyn). Gdy małolaty będą piszczały na widok Zaca Efrona, nam krew będzie krążyła szybciej na widok Emily Ratajkowski.
ratajkowski-film.jpg

Film „We Are Your Friends” to w założeniu komedia romantyczna, ale dla roznegliżowanej Emily Ratajkowski, grającej dłużej niż kilka minut („Zaginiona dziewczyna”, „Ekipa”) jesteśmy w stanie przełknąć ten film. Choć wnosząc po zwiastunie, zapowiada się obraz grubej imprezy, ale z chudym portfelem. I właśnie tym kierują się główni bohaterowie, rozprawiając o start upach wartych krocie, o dochodowych biznesach ich równolatków. Chcieliby być sławni i bogaci, ale póki co szukają swojej okazji. Żeby utrzymać się na powierzchni w bajecznym Hollywood zarabiają wykonując prace remontowe i promując imprezy.

Osią filmu jest jednak Cole Carter (Zac Efron). To młody, obiecujący DJ, który w każdej wolnej chwili stara się stworzyć kawałek, który da mu sławę, kobiety i kasę. Dużo kasy. Pewnego razu trafia na dość sztywną imprezę i tam spotyka Sophie (Emily Ratajkowski). Dziewczyna rzuca mu wyzwanie, by rozkręcił towarzystwo. Didżej niczym nastroszony paw próbuje udowodnić, że zna się na rzeczy. Udaje mu się, za co największą nagrodą jest widok wydekoltowanej, wijącej się Emily.Jego talent docenia starszy i bardzo popularny kolega po fachu. Chce wziąć młodzieńca pod swoje skrzydła. I gdy wszystko wydaje się być spełnieniem amerykańskiego snu, okazuje się, że Cole jest zakochany w Sophie. Co jest oczywiście zdrowym, męskim odruchem. W pewnym momencie chłopak musi zdecydować, co jest dla niego ważniejsze: przyjaźń, kariera czy miłość.

Bierz Sophie, głupcze!

We Are Your Friends 2015
premiera światowa: 16 lipca 2015
premiera polska: 28 sierpnia 2015
scenariusz i reżyseria: kogo to obchodzi?
obsada:
EMILY RATAJKOWSKI

Dodał(a): Jan Rzeźnik Czwartek 16.07.2015