Elon Musk sprzedaje miotacze ognia przeciw apokalipsie zombie

Założyciel Tesli rozpalił ostatnio internet. I to dosłownie. Jedna z jego spółek, Boring Co., zaoferowała klientom sprzedaż… miotaczy ognia. Jak mówi sam Musk, można ich użyć np. w trakcie apokalipsy zombie.


Poza Teslą i SpaceX Elon Musk jest także właścicielem i założycielem firmy Boring Co. W teorii ideą przyświecającą powstaniu tego przedsiębiorstwa jest drążenie podziemnych tuneli, które miałyby w przyszłości stworzyć podziemną sieć komunikacyjną między amerykańskimi miastami. Ale to tylko teoria.

W praktyce bowiem, Boring Co. jak na razie zajmuje się jedynie sprzedażą śmiesznych gadżetów Elona Muska np. czapek z daszkiem (sprzedano ich 35 tys. po 20 dol. za sztukę), a teraz także – miotaczy ognia. Serio.

Co więcej, całość nie wygląda jak żart miliardera, któremu się nudzi. Miotacz ognia można rzeczywiście zamówić pod tym linkiem (jego koszt to 500 dolców czyli 1600 zł), a sam Musk chwali się nim na Twitterze i Instagramie. Na tym drugim portalu miliarder umieścił nawet filmik, na którym rzeczywiście biega z miotaczem płomieni po pokoju.Do czego może się wam przydać taki sprzęt? Zdaniem Muska może on nieźle rozgrzać imprezę lub pomóc w trakcie apokalipsy zombie. Zwłaszcza że niby jest to najbezpieczniejszy miotacz ognia na świecie. I wiecie co? Gdzieś w głębi duszy rzeczywiście chcielibyśmy go mieć.

ZOBACZ TEŻ OGNISTĄ LASKĘ:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Poniedziałek 29.01.2018