Electro i lasery na starym Zamku Piastowskim – Racibórz zaprasza na INTRO Festival 2018

To zapewne jedyny taki festiwal w Polsce, który łączy w sobie nowoczesne technologie i historię, muzykę elektroniczną i stary Zamek Piastowski, lasery i XIII-wieczną kaplicę. Zapraszamy do Raciborza na INTRO Festival 2018.
miniatura do video.jpg

W skrócie:
INTRO to dwa dni i dwie noce (13-15 lipca) elektroniki, wyszukanych producentów, DJ-ów i live actów. Organizatorzy starają się mieszać nurty i prezentować rzeczy szczególne. A wszystko to w otoczeniu dziedzińca Zamku Piastowskiego w Raciborzu.

Pełna wersja:
INTRO to jakościowo inny projekt elektroniczny. Nastawiony na mix historii z technologią. Kontrast. Techniczny mapping 3D na bryle XIII-wiecznej kaplicy, dziedziniec zamkowy w kolorach, scenografia, artyści nowych mediów, artyści klasyczni, ogromna kurtyna ledowa VJ-ów i fixy laserów. Łączymy festiwal muzyki elektronicznej ze sztuką światła, a sam Zamek Piastowski stał się punktem wyjścia dla całego pomysłu.  

Druga scena muzyczna – INTRO Beach Stage na piasku, na boso. Park Zamkowy nad rzeką stanowi przestrzeń artystów z instalacjami, strefami chillu, food truckami i browarem raciborskim z 1567 roku. To będzie miejsce na wyluzowanie się i integrację. Obok INTRO Beach Stage mieści się pole namiotowe, na które można wpaść ze znajomymi kamperem.

Jest jeszcze trzecia scena, ale ta na razie pozostaje tajemnicą organizatorów.

CKM został natomiast patronem medialnym tego wydarzenia, więc bądźcie pewni, że zapowiada się naprawdę gruby weekend. Zapraszamy!

Bilety możecie kupić TUTAJ. Link do wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

PONIŻEJ ZNAJDZIECIE ZAPOWIEDŹ FESTIWALU W FORMIE WIDEODodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Środa 04.07.2018