Ekstremalne jedzenie pączka

Cóż ekstremalnego może być w jedzeniu pączka, poza ekstremalnym bólem brzucha od przejedzenia? Nic. No chyba, że jesz tego pączka lecąc prawie 200 km/h ponad górskim szczytem w wingsuicie.
dd.JPG

Jeśli dotychczas sądziliście, że jesteście hardkorami, bo zamawiacie żarcie w McDonaldsie rapując, to właściwie nie znacie życia. Bo sposób, w jaki ta laska zamawia pączki w tej reklamie, sprawi że najpierw opadną Wam szczęki, a później oczy wyjdą z orbit.

Oto jeden z fast foodów, kojarzony głównie z pączkami, postanowił zilustrować szybkość, z jaką działa ich najnowsza aplikacja do zamawiania jedzenia.

W tym celu zatrudnili Ellen Brennan, znaną szerzej jako najszybciej latającą kobietę świata, i poprosili ją by zrobiła to, co najlepiej umie robić – by wbiła się w wingsuit (kombinezon umożliwiający szybowanie) i skoczyła z wierzchołka dwuipółtysięcznej góry we Francji, po drodze odbierając torebkę z zamówionymi pączkami. 

Warto zaznaczyć, że torebka ma jakieś 30 centymetrów wysokości i z 15 szerokości, a Ellen szybowała ze szczytu z prędkością 190 km/h, więc precyzyjne ustawienie toru lotu tak, by schwycić zawieszoną w powietrzu torebkę w locie, jest trochę jak próba trafienia muchy z działa przeciwpancernego.

Dlatego też tym bardziej należy docenić kunszt Ellen, która po około 30 próbach, odniosła spektakularny sukces, uwieczniony na poniższym filmie.Nie wiemy nawet jak podsumować ten wyczyn, dlatego napiszemy tylko jedno słowo: hardcore.
Dodał(a): Jakub Rusak Wtorek 14.06.2016