Ekran smartfona na ręce

Oto innowacyjna opaska Cicret umożliwiająca wyświetlanie obrazu z twojego smartfona na ręce. Dzięki niej korzystanie z urządzenia np. w wannie jeszcze nigdy nie było prostsze i bezpieczniejsze!
cicr.png

Jedni twierdzą, że to zbędny gadżet, inni przewidują rewolucję na rynku smartfonów. Sprawcą zamieszanie jest Cicret - rewolucyjna opaska z wbudowanym projektorem, która umożliwia wyświetlanie obrazu ze smartfona na ręce.

Projektor opaski ma być połączony z akcelerometrem i czujnikiem zbliżeniowym. Wystarczy podnieść rękę, a wyświetli on kopię ekranu naszego smartfona na naszym przedramieniu. Dodatkowo urządzenie ma posiadać Bluetooth, WiFi, wibrację, kartę SD i złącze USB.

Aplikacja do seksu oralnego

Póki co urządzenia nie ma jeszcze w produkcji, a jedynie zbierane są fundusze na jego powstanie. Sceptycy zastanawiają się jednak nad praktycznością takiego sprzętu. Czy używanie, często nieidealnej, skóry do wyświetlania obrazu będzie wygodniejsze niż ekran telefonu? Czy nie trzeba byłoby najpierw wydepilować ręki?


Dodał(a): BJ, fot. Youtube Poniedziałek 01.12.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Sebolix (2014-12-04 13:40:32)
Podczas np. kąpieli w wannie powinniśmy się zrelaksować - oderwać od ciągłej gonitwy.... dać sobie trochę czasu tylko dla siebie... dla mnie jest to zwyczajny nie potrzebny gadget - chociaż może się przydać w innych sytuacjach.... Zgłoś naruszenie
Merlinka (2014-12-04 00:14:14)
depilacja ręki to akurat najmniejszy problem, bardziej bym się zastanawiała czy przez to ludzie nie będą jeszcze bardziej leniwi i ogłupieni..wg mnie wszystko jest dobre, jeśli jest z umiarem. Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)