Kalendarium czerwcowe

Oprócz witania lata, w czerwcu znajdzie się parę innych powodów do opróżnienia szklaneczki.
piwo Wojak

3

Europejski Dzień Sąsiada. Wiemy, że chętnie najechałbyś Niemcy, ale nie lepszy ajerkoniak z seksblondynką z naprzeciwka?

13
Dzisiaj święto żandarmerii wojskowej. Żołnierze, podoficerowie, oficerowie – wypijemy za wasze zdrowie piwo Wojak, ale nie pałujcie już nas na przepustkach!

14
Światowy Dzień Krwiodawstwa. Oddałeś pół litra krwi? Brawo! Ale płyny trzeba uzupełniać. Nawet twój doktor się nie obrazi, jeśli spróbujesz likieru czekoladowego. Przepis znajdziesz na http://www.mniamusnie.com/przepis-589-likier _ czekoladowy.html

18
Ho, ho, ho! Nie uczcić tego czwartku to jak pokazać pośladki gospodarzowi domu. Tylko posłuchaj – dziś wypada 196. rocznica bitwy pod Waterloo oraz 52. urodziny Jana Marii Rokity. Obalamy Krakusa!

22
W Dniu Kultury Fizycznej do baru dyrdasz na piechotę, gdzie w sportowym tempie spożywasz wyczynową ilość drinku Niebieski Wyczyn. Skład jest prosty: wódka + jeżynowy napój Gatorade.

27
Światowy Dzień Rybołówstwa. A co lubi rybka? Rybka lubi pływać! W nadziei na wyższe kwoty połowowe raczymy się Wódką Gdańską i śledzikiem.

Dodał(a): Michał Jośko Środa 01.06.2011