Dziwne profesje aktorów, zanim stali się sławni

Bond był mleczarzem, Han Solo pracował jako cieśla, a Kelso siedział w barze, kiedy go odkryto. Oto zestawienie najdziwniejszych zawodów wykonywanych przez aktorów, zanim stali się sławni.

Tak naprawdę niewiele brakowało, a nie kojarzyłbyś osób, które znalazły się w poniższej galerii. Gdyby nie oni cały popkulturowy świat, wyglądałby zupełnie inaczej. Aktorów takich jak Brad Pitt, Johnny Depp, George Clooney, Harrison Ford czy Ashton Kutcher łączy przede wszystkim to, że zanim stali się sławni wykonywali dziwne zawody, aby móc się utrzymać, a teraz za jedną rolę zgarniają wiele milionów dolarów.

Większość z nich nawet nie myślała o karierze aktorskiej. Do Hollywood dostali się całkowitym przypadkiem. Taki Depp odwoził przyjaciela na przesłuchanie, a kiedy siedział w poczekalni został zauważony przez agenta i poproszony o przeczytanie fragmentu roli. I tak wystąpił w „Koszmarze z ulicy Wiązów”. A Kutcher w trakcie studiów wyszedł sobie do baru, gdzie zauważył go skaut szukający modeli i zaproponował mu udział w zawodach „Fresh Faces of Iowa”.

Z ich historii wynika przede wszystkim, że warto spędzać noce pijąc i rozmawiając z barmanem, bo nigdy nie wiadomy, kiedy pojawi się ktoś, szukający nowych twarzy. Trzeba się tylko dowiedzieć do których barów należy chodzić. My co wieczór sprawdzamy nowe puby i jeszcze się nie natknęliśmy na żadnego agenta.  
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: Instagram Piątek 14.07.2017