Dziewczyny lubią brąz

Nawet jeśli twoja ukochana jest na diecie, to z okazji dzisiejszego święta powinieneś ją nakarmić mnóstwem mlecznej czekolady. Albo zlizać czekoladę z jej ciała – wybierz sam.

otwarcie.jpg

Na 28. lipca przypada Międzynarodowy Dzień Czekolady Mlecznej, czyli wyjątkowe święto, które wypada (a wręcz trzeba) celebrować poprzez jedzenie olbrzymich ilości słodyczy. Dziś absolutnie każdej dziewczynie możesz zagwarantować, że wszystkie puste kalorie pójdą jej w cycki, a nie tyłek i uda.  

Żona, narzeczona lub sąsiadka wciąż się opiera? Oto garść faktów, które powinny ją przekonać:

* Czekoladę tworzy się z ziaren kakaowca, który jest rośliną. A więc czekolada jest praktycznie tym samym, co np. sałata. Takiej argumentacji kobieta nie będzie w stanie obalić.

* Kakao, z którego powstaje czekolada, ma niemal 300 różnych smaków i 400 aromatów – powiedz kobiecie, że musi dużo trenować, aby poznać je wszystkie.

* Zdaniem włoskich badaczy kobiety spożywające regularnie czekoladę mają lepsze życie seksualne, wyższy poziom namiętności i satysfakcji łóżkowej.

*Dla starożytnych Azteków ziarna kakaowca były tak cenne, iż używali ich jako środka płatniczego. Np. numerek z prostytutką kosztował 30 ziaren.

* Choć kakaowiec pochodzi z Ameryki Południowej, to dziś ponad 70 % światowyc plantacji tej rośliny znajduje się w Afryce, głownie na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Tak więc kupując czekoladę, pomaga się Afryce. No a w pomoc temu kontynentowi zaangażowana jest chociażby Angelina Jolie. Czy twoja kobieta chce być jak Angelina? Jeśli tak, powinna jeść czekoladę. Logiczne?

* Naukowcy twierdzą, że czekolada jest doskonałym antydepresantem. Z jej dobroczynnego działania korzystają ludzie przygnębieni, którzy zjadają jej o 55 proc. więcej, niż osoby wesołe.

txt.jpg

Jeżeli wciąż czujesz potrzebę posmakowania czegoś słodkiego, zapraszamy do naszej wielkiej galerii pięknych dziewczyn uzależnionych od czekolady:


Dodał(a): Czwartek 28.07.2016