Dziewczyna Duroczoka świeci biustem na Halloween i kpi z rezydentów

Internauci są dla niej bezlitośni.

Obecna dziewczyna Kamila Durczoka to młoda internetowa blogerka Julia Oleś, która regularnie wrzuca na swój Instagram wiele gorących fotek m.in. z wakacji.

Teraz pochwaliła się swoim halloweenowym strojem seksownej i diabelskiej pielęgniarki. Przy okazji nie omieszkała zakpić z protestujących rezydentów w podpisie tego zdjęcia, czym doprowadziła internautów do wściekłości.

Miało być dowcipnie i niewinnie, ale niestety Oleś się przeliczyła. Komentujący nie pozostawili na blogerce suchej nitki, a jej niefortunny podpis wzbudził jeszcze większe emocje niż jej dekolt.- Bardzo zabawny temat do żartów. Życzę w życiu choć 1% tego idealizmu i samozaparcia, co głodujący rezydenci - napisał jeden z użytkowników Instagrama.

- Eh, typowy celebrycki pustostan. Jedyne osiągnięcie w życiu to bycie kochanką Durczoka - skomentował ostrzej ktoś inny.

- Serio uważasz, że jesteś zabawna? Jesteś żałosna dziewczynko. Wiesz w ogóle, o co walczą rezydenci, czy twój mózg nie jest w stanie tego ogarnąć? - stwierdziła kolejna osoba.

Pod zdjęciem jest znacznie więcej tego typu komentarzy. Myślicie, że blogerka powinna przeprosić?

ZNANA POLSKA POGODYNKA ROZEBRAŁA SIĘ DLA CKM-U!Dodał(a): TM/ instagram.com/fabjulus/?hl=pl Czwartek 26.10.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)